Skaluj czcionkę: A- A+

Adaptacja projektu domu

Oferujemy kompleksową adaptację projektu (załatwiany wszelkie formalności w imieniu Inwestora)

Adaptacje robimy głównie dla klientów z Opolszczyzny i powiatu Wrocławskiego bo wymagany jest kontakt z Inwestorem, z miejscowymi urzędami jak i wizyta na działce. Niemniej jednak działamy również w innych województwach ościennych.

Kompleksowa adaptacja projektu płacąc 300 zł mniej ?
To możliwe -> wystarczy zamówić u nas dowolny projekt domu.

Dlaczego nam zlecić adaptacje? Bo jesteśmy młodą firmą, która doświadczenie zdobywała w większych biurach robiących adaptacje. Dla naszych klientów uzyskaliśmy przeszło 80 pozwoleń na budowę/przebudowę (stan na grudzień 2018). Dokumentacja jaką sporządzamy jest sprawdzana przez doświadczonych projektantów z aktualnymi uprawnieniami.

Kompleksowa Adaptacja projektu robiona przez nas to: Przystosowanie projektu domu do wymogów prawa budowlanego, związanego z usytuowaniem domu na konkretnej działce oraz do indywidualnych potrzeb:

  • sporządzenie projektu zagospodarowania terenu (działki) zgodnego z planem miejscowym, bądź też w razie jego braku, zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy (WZ) + opis techniczny i przygotowanie informacji BIOZ
  • wykonanie adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i wybranie sposobu ich izolacji (jeśli konieczne)
  • dostosowanie konstrukcji do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych (jeśli konieczne)
  • zaadaptowanie wszystkich niezbędnych branż (architektura, konstrukcja, wod-kan, c.o. , wentylacja, gaz, prąd)
  • wprowadzanie zmian projektowych by dom był w pełni dopasowany do Państwa potrzeb. Zmiany usytuowania okna, drzwi, ścian a być może doprojektowanie ścian, piwnicy bądź poddasza - to najczęściej występujące modyfikacje projektów (zmiany w projekcie są dodatkowo płatne)
  • kompletny projekt, który wraz z innymi dokumentami składamy z wnioskiem o pozwolenie na budowę / zgłoszenie. Dokumenty te kompletujemy dla Państwa i składamy wniosek a następnie dostarczamy pozwolenie na budowę

Oferujemy kompleksową usługę dotyczącą usługi adaptacja projektu domu w tym także:

  • obsługę geodezyjną (mapa do celów projektowych, tyczenie na budowie)
  • projekty przyłączy mediów (wod-kan)
  • projekty zjazdów z działki

Usługa kompleksowa obejmuje zakres od projektu do pozyskania pozwolenia na budowę bądź też zgłoszenia budowy. Kontakt Inwestora ograniczony do kontaktu z nami

Sprawdź nasze Aktualne promocje

Adaptacja projektu domu wykonana przez Nas to 100% gwarancji uzyskania pozwolenia na budowę lub braku sprzeciwu co do zgłoszenia budowy lub zwrot kosztów.

Dziękujemy naszym klientom za wystawione komentarze i prosimy o kolejne jeśli jesteście Państwo zadowoleni z naszych usług