Skaluj czcionkę: A- A+

O nas

Grupa PROJCAD to świeże spojrzenie, zaangażowanie w każdy aspekt pracy, indywidualne podejście do każdego klienta połączone z wieloletnim doświadczeniem inżynieryjnym. Jesteśmy biurem projektowym dla klienta dla którego liczy się cel tj. uzyskanie pozwolenia na budowę przy nie wygórowanej cenie usługi.

Dlaczego akurat My?
Można wybrać firmę z wieloletnim doświadczeniem, rutyną w swojej pracy, otrzymać projekt domu, jego adaptacje i pozwolenie na budowę za określoną cenę.
Wychodzimy z założenia, że nowe firmy, młodzi ludzie podchodzą do każdego zlecenia indywidualnie, nie ma w ich pracy rutyny co może charakteryzować firmy, które mają ugruntowaną pozycję na rynku.
Finalnie można u nas otrzymać usługę w niższej cenie o takiej samej (jak nie wyższej) jakości wykonania jak i kontaktu z klientem.

Powstaliśmy w odpowiedzi na rosnące tempo życia i deficyt czasu na samodzielne starania zmierzające do wybudowania swojego wymarzonego domu. Korzystając z wiedzy, którą zdobyliśmy pracując w jednej z firm projektowych jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić często żmudny i czasochłonny proces kompletowania dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę.

Także prace projektowe, które charakteryzują się sezonowością umożliwiają świadczenie przez nas usług także na zasadzie outsourcingu.

Praca przy realizacji obiektów budownictwa mieszkaniowego jak i obiektów inżynierskich pozwala nam na skuteczne poprowadzenie budowy domu jednorodzinnego (nie ograniczamy się do 4-5 wizyt na budowie).

Grupa PROJCAD jako grupa młodych ludzi z zaangażowaniem podejmująca się nowych wyzwań z pomocą doświadczonych kierowników robót i projektantów sprawnie przeprowadzi w Państwa imieniu proces inwestycyjny budowy bądź sporządzi dokumentację kosztorysową.

więcej: